Par mani

Esmu grafiskā dizainere un fotogrāfe ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi šajās profesijās. Ir liela pieredze firmas stila un korporatīvās identitātes izstrādē, poligrāfijas, web-dizainā, dažādu prezentāciju veidošanā. 

 

Orientējos drukas veidos un failu sagatavošanas niansēs. Strādāju gan PC, gan Mac vidēs visos populārākajos grafiskajos redaktoros.

Piedalos dažādu pasākumu organizēšanā un noformēšanā. Ir pieredze reklāmas, komunikāciju un sociālo tīklu jomā. Organizēju bērnu svētkus un cita veida ģimenes aktivitātes.

 

Rakstu par dzīvi, ceļojumiem un dažādām interesantām vietām un aktivitātēm. 

Meklēju interesantus projektus.

 

Pēdējie darbi

RAIDĪJUMA "ОРЕЛ И РЕШКА" KONSULTĒŠANA

Šovasar palīdzēju Ukrainas populāram TV-raidījumam "Орел и решка" filmēšanas procesā Latvijā. Sniedzu konsultācijas par Latvijas interesantām vietām, palīdzēju informācijas un kontaktu meklēšanā, pavadīju grupu filmēšanas procesā, strādāju par tulku. Kas no tā visa sanāca, var redzēt raidījumā par Jūrmalu.

"SHERLOCK ART HOTEL" ZĪMOLA IZSTRĀDE 

Apartamentu viesnīcas koncepcijas izstrāde no A līdz Z. Sākot ar tematisko ideju un beidzot ar visu vizuālo elementu noformēšanu: nosaukums, tematika, logotipa izstrāde, interjera elementi, numuru koncepcija, vizuālā reklāma, poligrāfija, interneta lapas dizains, sociālo tīklu uzturēšana.

  • Черный Facebook Иконка

dinaran@gmail.com  |  +371 29 148 691

© 2019 Dinara Nikiforova