Grafiskais dizains

Ar grafisko dizainu es nodarbojos kopš 1998. gada. Ir liela pieredze firmas stila un korporatīvās identitātes izstrādē, poligrāfijas, web-dizainā, dažādu prezentāciju veidošanā. Visu šo laiku es turpinu mācīties, papildinot un paplašinot savas prasmes un iemaņas gan dažādos kursos (tai skaitā Latvijas Mākslas Akadēmijas kursi), gan apmeklējot dažādas meistarklases. Nodarbojos ar gleznošanu, zīmēšanu, veidošanu un tml.

Īpaši liela pieredze man ir poligrāfijas sfērā - četrus gadus es strādāju reprocentrā un maztirāžas tipogrāfijā, kur papildus dizainera un reprocentra operātora darbiem, apgūvu iemaņas gan drukas darbu sagatavošanā, gan pēcapstrādē. Es orientējos drukas veidos un failu sagatavošanas niansēs. Strādāju gan PC, gan Mac vidēs visos populārākajos grafiskos redaktoros.
 

Es lepojos ar projektu, kur es piedalījos kā dizainere un pedagoģe - izglītojošo portālu yaklass.ru (prototips - portāls uzdevumi.lv), kuram es izstrādāju gan brendu, gan dizainu, gan izglītojošā satura noformēšanas vadlīnijas.

Kā pedagoģei man ļoti patīk strādāt ar izglītojošiem projektiem un vēl pāris no tiem ir laboratorium.lv un zinatneszona.lv. Šiem uzņēmumiem es izstrādāju gan zīmolu, gan korporatīvo stilu, kā arī izveidoju web-lapas un drukāto dokumentu komplektus.

Mans mīļākais "bērns" uz doto brīdi ir viesnīca "Sherlock Art Hotel", kurai tika izstrādāta koncepcija no A līdz Z.

 

Jaunākie darbi

Apartamentu viesnīcas koncepcijas izstrāde no A līdz Z. Sākot ar tematisko ideju un beidzot ar visu vizuālo elementu noformēšanu: nosaukums, tematika, logotipa izstrāde, interjera elementi, numuru koncepcija, vizuālā reklāma, poligrāfija, interneta lapas dizains, sociālo tīklu uzturēšana.

DZĪVOKĻA SIENU DEKORĒŠANA

Ko jūs redzat no loga dzīvoklī, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī? Protams jumtus un Rīgas gailīti. Tagad šī dzīvokļa iemītnieki redzēs to ne tikai pa logu, bet arī uz sienām. Dekorēšanā tika izmantotas akrila krāsas un neparastais skats uz apkārtni.

  • Черный Facebook Иконка

dinaran@gmail.com  |  +371 29 148 691

© 2019 Dinara Nikiforova