Ģimenes atpūtas organizēšana

Man patīk neparasta atpūta, interesantas vietas un nestandarti svētki. Es apceļoju visu Latviju un ezinu daudz tādas vietas, par kurām jūs pat nedzirdējāt. Es zinu, kur garšīgi paēst, ko interesantu apskatīties, kur aizbraukt atpūsties un ko nopirkt. Es palīdzēšu saplānot jūsu atpūtu Latvijā un ārpus tās.

Sastādīšu detalizētu brauciena plānu un piemeklēšu naktsmītni. Es atradīšu, kur aizraujoši pavadīt dzimšanas dienu vai citu pasakumu. Pastāstīšu, kā organizēt svētkus tā, lai visiem būtu jautri. Palīdzēšu skolu grupām ar ekskursijām. Kā arī uztaisīšu jūsu svētku fotoreportāžu vai skaistu fotosesiju.

 

Interesantākie pasākumi

RAIDĪJUMA "ОРЕЛ И РЕШКА" KONSULTĒŠANA

Šovasar palīdzēju Ukrainas populāram TV-raidījumam "Орел и решка" filmēšanas procesā Latvijā. Sniedzu konsultācijas par Latvijas interesantām vietām, palīdzēju informācijas un kontaktu meklēšanā, pavadīju grupu filmēšanas procesā, strādāju par tulku. Kas no tā visa sanāca, var redzēt raidījumā par Jūrmalu.

PORCELĀNA VEIDOŠANAS DARBNĪCA

Kā likt maziem bērniem sēdēt klusu un klausīties pieaugušā cilvekā ar interesi? Vajag iedot tiem mīkstā porcelāna gabalu un iemācīt taisīt no tā tējas traukus! Kopā ar dažādiem stāstiem par tēju un tējas dzeršanas kultūru. Mazus meistarus sagaidīja arī tējas ceremonija.

  • Черный Facebook Иконка

dinaran@gmail.com  |  +371 29 148 691

© 2019 Dinara Nikiforova