Fotogrāfija

Ar fotogrāfiju nodarbojos kopš bērnības. Sākumā tie bija vecmodīgie filmiņu fotoaparāti un fotodruka pa naktīm pie sarkanās gaismas. Kad parādījās digitālie fotoaparāti nolēmu mācīties par fotogrāfu jau nopietni. Apmeklēju daudz dažādus kursus un meistarklases.

 

Nodarbojos ar reportāžas un žanra fotogrāfiju, ēdienu un priekšmetu foto, fotografēju gan brīvā dabā, gan interjeros, gan fotostudijās.

Piedalījos radošā fotoprojektā _Noosfera, sadarbībā ar kuru radās proekts Latvijas bākas un daudzos citos fotopasākumos. Esmu International Federation of Photographic Art (FIAP) biedrs. Pasniedzu fotogrāfijas pamatus interesentiem.

 

Kaut kas no pēdējā un mīļākā

Katru gadu Rīgā notiek kostimētais pasākums "Odesas pagalmiņš", kur tā apmeklētāji cenšās atspoguļot Odesas gaisotni un kultūras tradīcijas, kā arī vienkārši patīkami pavadīt laiku. Pārējās reportāžas bildes var apskatīt pēc linka.

Tā kā es periodiski rakstu dažādus restorānu vai produktu apskatus, tad nekā nevaru iztikt bez visādu garšīgu lietiņu fotografēšanas. Pēc linka var aplūkot gan food-photo stilā (klusā daba) taisītas fotogrāfijas, gan reportāžas restorānu foto.

  • Черный Facebook Иконка

dinaran@gmail.com  |  +371 29 148 691

© 2019 Dinara Nikiforova